Prezentujemy maszyny firmy  należącej do jednego z największych producentów maszyn do obróbki kamienia i betonu oraz przygotowania powierzchni. Ze względu na przeznaczenie maszyny zostały podzielone na następujące grupy:

  • szlifierki do ścian
  • szlifierki do schodów i miejsc trudno dostępnych
  • szlifierki do podłóg
  • szorowarki do kamienia
  • polerki do kamienia

Poza tym staraliśmy się w sposób klarowny i jasny przedstawić narzędzia diamentowe, przekładnie planetarne i akcesoria do tych maszyn. Rozwijane menu po prawej stronie pozwala wybrać odpowiednią maszynę.

Natomiast kliknięcie pojawiającego się wraz z maszynami baneru po prawej stronie przeniesie na podstronę dotyczącą narzędzi, akcesoriów lub przekładni dla wybranej maszyny.

W przypadku problemów z wyborem lub generalnie  pytań dotyczących szlifowania kamienia i betonu proszę wybrać baner Pomoc lub Kontakt w menu na dole każdej strony. Znajdą tam Państwo telefony do naszych specjalistów i konsultantów.

Proszę również pamiętać, że klientów kupujących nasze maszyny i narzędzia nie zostawiamy bez wsparcia. Nasze Centrum Szkoleniowe jest do Waszej dyspozycji a my przeszkolimy w zakresie technologii, używania maszyn i stosowania narzędzi.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!